İmalat Sanayi

İmalat - Endüstriyel Toptan Parekende Satış

Toptan Parekende Satış

Aker-San Teknik Hırdavat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
teknik hırdavat malzemeleri kesici takımlar nalburiye cnc takım tutucuları torna malzemeleri freze malzemeleri karbür takımlar karbür (elmas) uçlar (knux dnmg dcmt wnmg tpkn apkt ccmt cnmg wcmt.

YILMAZ SEGMAN SERVİSİ
dizel benzinli ve lpg motorlara orjınal segmanlar pistonlar zayi olmadan garantili segman takılır.Özel segman imalatı yapmakdayız.gemi-hidrolikpres segmanları yapmakdayız.hava kopresÖrlrİn yedek parçaları ve bakım tamırı..

Celal Birsen Şemsiyesi
firmamız kendi kalite standartlarını ön planda tutarak günümüzün moda ve trend renklerini göz önüne alarak aksesuar sektöründe büyük bir titizlikle imalat ve ithalat yapmaktadır. .

oruncak kardeşler sıhhı tesısat nalburıye hırdavat
sıhhı tesısat kalorıfer ısıtma ve sogutma sektorunde yılların tecrübe ve sızlere sunucagımız pratık çözumlerle hızmetınızdeyız.

hedef doruk metal
01 mm`den 40 mm` kadar cnc plazma kesİm İŞlerİnİz yapilir. toptan ve perakende levha sac satiŞimiz mevcuttur..

Src Aksesuar
pvc aksesuar alüminyum profil ve aksesuar pvc ve alüminyum kollar İspanyolet ve karşılıkları barel ve kilitler bağlantı elemenları vida ve izolasyon malzemeleri İmalat el takımları ve makinaları kompozit plakalar yalıtım levhaları imalat .

Pazarlamacı Ticaret
kisisel güvenlik ürünleri ucuz biber gazi anahtarlik biber gazi ruj seklinde biber gazi .

Sığınç Elektrikli Ev Aletleri İmalatı Elektronik İthalat İhracat
elektrikli davul fırın ve elektrikli qartz soba İmalatında lideriz. İmalatımızın dışında elekterikli ev aletleri uydu Çanak anten uydu alıcıları gibi Ürünleri de toptan ticaretini yapmaktayız. .

Laztas Mermer Granit Fabrikasi
kurtkÖy mermercİler sİtesİnde yerleŞİk fabrİkamizda her tÜrlÜ İmalatin İnŞaat ve proje uygulamalarinin yaninda Çİn hİndİstan İspanya vb.Ülkelerden granİt İthalati yapan 1975 yilinda kurulan 2007 İtİbarİyle teknolojİk yatirimlara Önem .

Eczadeposu Parekende Toptan
eczadeposu.org toptan parekende taksitli kapıda Ödeme saç Ürünleri cilt Ürünleri kozmetik Ürünler medikal Ürünler eticaret siteleri ve eczane toptancısı yüzlerce Çeşit Ürün yılların tecrübesiyle sizlerle.ithalat ve İmalat Ürünlerini kendi patentli m.
 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<