İmalat Sanayi

İmalat - Endüstriyel Toptan Parekende Satış

Toptan Parekende Satış

Açılış Organizasyon
stant masası kiralama sahne kurulumu telsiz mikrofon takımı dj hizmeti kokteyl ve catering hizmetleri gibi her alanda hizmetimiz mevcuttur. amacımız bir organizasyon firması olarak kolay olanları yapmak değil müşterilerimize en iyi hizmet.

Pazarlamacı Ticaret
kisisel güvenlik ürünleri ucuz biber gazi anahtarlik biber gazi ruj seklinde biber gazi .

Aker-San Teknik Hırdavat San. Ve Tic. Ltd. Şti.
teknik hırdavat malzemeleri kesici takımlar nalburiye cnc takım tutucuları torna malzemeleri freze malzemeleri karbür takımlar karbür (elmas) uçlar (knux dnmg dcmt.

Src Aksesuar
pvc aksesuar alüminyum profil ve aksesuar pvc ve alüminyum kollar İspanyolet ve karşılıkları barel ve kilitler bağlantı elemenları vida ve izolasyon malzemeleri İmalat el takımları ve makinaları kompozit plakalar yalıtım levhaları imalat .

Modafur Leather
firmamız 2002 yılından beri deri ve deri Ürünleri alanında hizmet vermektedir. 2006 yılında bu yana deri Çanta alanında da faaliyetlerine devam etmiştir. cowhides Ürünler ve haute couture deri Çanta ayrıca deri halı deri minde deri puf gibi deri ev t.

oruncak kardeşler sıhhı tesısat nalburıye hırdavat
sıhhı tesısat kalorıfer ısıtma ve sogutma sektorunde yılların tecrübe ve sızlere sunucagımız pratık çözumlerle hızmetınızdeyız.

ERENMAR DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - Toptan Parekende Satış
Şirket 3218 sayılı serbest bölgeler kanunu ve buna ilişkin mevzuat hükümleri gereğince kurulmuş ve kurulacak olan serbest bölgelerde mevzuatın izin verdiği her türlü mamul ile bunların yarı mamul ve hammaddelerinin alım satımı konularında.

Laztas Mermer Granit Fabrikasi
kurtkÖy mermercİler sİtesİnde yerleŞİk fabrİkamizda her tÜrlÜ İmalatin İnŞaat ve proje uygulamalarinin yaninda Çİn hİndİstan İspanya vb.Ülkelerden granİt İthalati yapan 1975 yilinda kurulan 2007 İtİbarİyle tekn.

hedef doruk metal
01 mm`den 40 mm` kadar cnc plazma kesİm İŞlerİnİz yapilir. toptan ve perakende levha sac satiŞimiz mevcuttur..

Celal Birsen Şemsiyesi
firmamız kendi kalite standartlarını ön planda tutarak günümüzün moda ve trend renklerini göz önüne alarak aksesuar sektöründe büyük bir titizlikle imalat ve ithalat yapmaktadır. .
 

 

Şehirler

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<